Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Tecrübeli Kadrosu ve Gelişmiş Teknolojik Altyapısı İle

Mita Bant , endüstriyel bant sektöründe faaliyet gösteren ve birçok farklı sektörden kuruluşa tek taraflı ve çift taraflı bant çeşitleri noktasında çözüm ortağı olarak hizmet veren bir kuruluştur. Birçok sanayi iş kolundan gelen yapışkanlı bant taleplerine hızlı ve etkili bir şekilde cevap verebilen bir profesyonelliğe sahip olan Mita Bant, tek taraflı ve çift taraflı bantların üretimini yaparken yurtiçi ve yurtdışından gelen farklı ürün taleplerine de etkili çözümler sunmaktadır. Gelişmiş son teknoloji makine parkuruyla iş ortaklarının ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarken aynı zamanda da konusunda iddialı bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Mita Bant olarak; tecrübeli kadromuz, gelişmiş teknolojik alt yapımız ve geniş ürün portföyümüz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına doğru ve etkili çözümler sunmaktayız. 

Misyon
Mita Bant, iş ortakları için güvenilir bir çözüm ortağı olmaya; dürüst, güvenilir, iş verimliliği yüksek ve dünya standartlarında ürünler sunmayı bir sorumluluk bilinci bakış açısıyla faaliyetlerine başlamıştır. İş ortakları ile ticaretin yanı sıra güvene ve samimiyete dayalı ilişkiler geliştirmek, sadece üretim noktasında değil müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi, çevreye duyarlılık gibi diğer pek çok alanda kendini sürekli olarak yenileyen ve geliştiren örnek bir kuruluştur.

Vizyon
Mita Bant, ekonomik anlamda büyümenin yanı sıra üretimdeki verimliliği sürdürülebilir ve kalıcı hale getirerek ülke ekonomisine katkı sağlama vizyonuna sahip bir kuruluştur. Kurum içi stratejik hedefler doğrultusunda istikrarlı büyüme vizyonuna sahip; doğrudan ve dolaylı olarak tüm paydaşlarına en üst seviyede faydalı olma bakış açısına sahip bir kuruluştur.