Hakkımızda

EN İLERİ TEKNOLOJİYE SAHİP MAKİNE PARKUMUZ İLE İHTİYACINIZA UYGUN ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ.

Biz Kimiz?

Mita Bant A.Ş, yapışkan bantlar sektöründe faaliyet gösteren ve birçok farklı sektörden kuruluşlara yapışkan bantlar ve çift taraflı bant çeşitleri noktasında çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Birçok sanayi iş kolundan gelen yapışkanlı bant taleplerine hızlı ve etkili bir şekilde cevap verebilen bir profesyonelliğe sahip olan Mita Bant, gerek yurt içi gerekse de yurtdışından gelen taleplere de en cevap verebilmektedir. Gelişmiş son teknoloji makine parkurumuzla Mita Bant A.Ş olarak iş ortaklarımıza ihtiyaçlarına uygun çözümler sunarken aynı zamanda da konusunda iddialı bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemekteyiz. Sektörel anlamda tecrübeli kadrosu ve gelişmiş teknolojik alt yapısı ile müşterilerin ihtiyaçlarına en etkili çözümleri sunmakta olan Mita Bant her türlü donanım ve alt yapıya sahip üretim tesisi ile en kaliteli ürünü en doğru ve en hızlı şekilde müşterilerine sunmaktadır.

Misyon

Mita Bant A.Ş, iş ortakları için güvenilir bir çözüm ortağı olmaya;dürüst, güvenilir, iş verimliliği yüksek ve dünya standartlarında ürünler sunmayı bir sorumluluk bilinci ile faaliyetlerine başlamıştır. İş ortakları ile ticaretin yanı sıra güvene ve samimiyete dayalı ilişkiler geliştirmek, sadece üretim noktasında değil müşteri memnuniyeti, ürün kalitesi,çevreye duyarlılık gibi diğer pek çok alanda kendini sürekli olarak yenileyen ve geliştiren örnek bir kuruluştur.

Vizyon

Mita Bant AŞ. grubu, ekonomik anlamda büyümenin yanı sıra üretimdeki verimliliği sürdürülebilir ve kalıcı hale getirerek ülke ekonomisine katkı sağlama vizyonuna sahip bir kuruluştur. Kurum içi stratejik hedefler doğrultusunda istikrarlı büyüme vizyonuna sahip; doğrudan ve dolaylı olarak tüm paydaşlarına en üst seviyede faydalı olma vizyonuna sahip bir kuruluştur.

ÜRÜNLERİMİZ